الکتروموتور جمکو

الکتروموتور جمکو , ژنراتور جمکو , موتور الکتریکی جمکو , لیست قیمت الکتروموتور جمکو , نمایندگی الکتروموتور و ژنراتور جمکو , مشخصات الکتروموتورهای جمکو : شرکت تولید یماشین های الکتریکی جوین ( شرکت جمکو ) در سال ۱۳۶۹ در سبزوار تاسیس شد . هدف اصلی شرکت جمکو در طراحی و ساخت و در نهایت تولید صفر تا صد انواع الکتروموتورها برای کاربردهای گوناگون است . و در این راه با استفاده از نیروی متخصص و جوان به همراه تجهیزات پیش رفته و مدرن روز در صنعت الکتروموتور توانسته است به هدف های خود دست پیدا کند . امروزه می توان گفت بدون نیاز به محصولات شرکت های خارجی به ویژه اروپایی می توانی با خیالی راحت از محصولات ساخت جوانان شایسته کشورمون استفاده کنیم .

الکتروموتور جمکو

باید دقت داشت هباشیم که هدف تاسیس شرکت جمکو و تولید الکتروموتور جمکو نیز بر عدم وابستگی به کشورهای خارجی بوده است . امروزه جمکو با کیفیت برتر محصولات خود زمینه برای رقابت با محصولات الکتروموتور شرکت های برتر دنیا را برای خود فراهم کرده است. و توانسته بازار خوبی را در داخل برای خود فراهم کند.

لیست قیمت انواع الکتروموتور موجود در بازار ایران : قیمت الکتروموتور

محصولات الکتروموتور جمکو

  • الکتروموتور سه فاز صنعتی از ۱۵ کیلو وات تا ۱۰ مگاوات
  • الکتروموتورهای فشار ضعیف
  • الکتروموتورهای فشارمتوسط
  • الکتروموتورهای خاص

الکتروموتور سه فاز جمکو

الکتروموتورهای سه فاز شرکت جامکو از توان ۱۱ الی ۵۰۰ کیلووات تولید می شوند . در زیر چهار مدل الکتروموتورهای سه فاز جمکو را بررسی می کنیم :

مطالعه ...  عوامل مؤثر بر بهبود عملکرد تابلو برق ( بخش اول )

الکتروموتور سری YD جمکو

توان الکتروموتور جمکو سری YD از ۱۱ تا ۹۰ کیلوات می باشد . این سری با استاندارد IEC در سایز فریم های ۱۶۰ تا ۲۸۰ میلیمتر با پوسته چدنی تولید می شوند.کلاس حرارتی الکتروموتور جمکو سری YD از نوع B و کلاس عایقی آن از نوع F می باشد . طراحی و تولید سری YD الکتروموترهای جمکو بر اساس بیشترین دمای محیطی ۴۰ درجه سانتیگراد و ارتفاع محل نصب ۱۰۰۰ متری از سطح دریا می باشد .

الکتروموتور جمکوسری YD

الکتروموتور جمکوسری YD

الکتروموتور سری YU جمکو

همانند سری YD این سری از الکتروموتورهای جمکو نیز با استاندارد IEC و در توان های ۷۵ الی ۴۵۰ کیلووات طراحی و ساخته می شوند . سایز فریم های این الکتروموتور از ۳۵۰ تا ۴۰۰ میلیمتر و با استفاده از پوسته چدنی می باشد . کلاس حرارتی از نوع B و کلاس عایقی نیز از نوع F می باشد . . طراحی و تولید سری YD الکتروموترهای جمکو بر اساس بیشترین دمای محیطی ۴۰ درجه سانتیگراد و ارتفاع محل نصب ۱۰۰۰ متری از سطح دریا می باشد .

الکتروموتور جمکوسری YU

الکتروموتور جمکوسری YU

الکتروموتور سری YJS جمکو

سری YJS الکتروموتورهای جمکو شباهت زیادی به سری YU دارند. با این تفاوت که این سری در توان ها و سایز های بالاتری تولید میشوند.از الکتروموتورهای سری YJS جمکو بیشتر برای به حرکت در آوردن ماشین ها با کاربرد عمومی مانند : تهویه ها , کمپرسورهای , پمپ های آب بزرگ و…

الکتروموتور جمکوسری YJS

الکتروموتور جمکوسری YJS

الکتروموتور سری YK جمکو

این سری از الکتروموتورههای جمکو با پوسته فولادی و با روتور قفسه سنجابی تولید می شوند . سیستم خنک کنندگی الکتروموتور جمکو سری YK از نوع IC611 می باشد گه بر اساس استاندارد IEC می باشد . کلاس حرارتی نوع B , کلاس عایقی نوع F و شرایط کاری S1 و نوع نصب IMB3 است .

مطالعه ...  انواع گوناگون زمین کردن تابلو برق

الکتروموتور جمکوسری YK

موارد کاربرد سری YK الکتروموتور های جمکو

این الکتروموتورهای ساخت جمکو بیشتر در راه اندازی ماشین های صنعتی مانند کمپرسورها , انواع تهویه ها , هواکش ها و پمپ های آب در ابعاد بسیار بزرگ و متوسط مورد استفاده قرار می گیرند .

ویژگی های الکتروموتور جمکو

تولید در توان های مختلف
کیفیت عالی الکتروموتور
قیمت مناسب نسبت به مشابه خارجی
قابلیت کار به صورت دائم کار
قابلیت اطمینان بالا

کاربرد الکتروموتورهای جمکو

همانند سایر انواع الکتروموتور , الکتروموتور جمکو نیز در بیشتر صنایع کاربرد دارد؛ مانند :
صنایع سیمان
صنعت فولاد
صنعت پتروشیمی
صنایع کاشی و سرامیک سازی
صنعت خودروسازی
صنعت نفت و پتروشیمی
و …

الکتروموتور جمکو

فروشگاه ماشین آلات صنعتی