دیزل ژنراتور ولوو پنتا TWD1643GE

۵۶۰ kWe   و    ۷۰۰ kVA   با دور موتور ۱۵۰۰

دیزل ژنراتور ولوو پنتا TWD1643GE

ولوو پنتا TWD1643GE یک موتور ۶ سیلندر، ۱۶٫۱ لیتر، موتور ژنراتور دیزلی با تزریق سوخت دیافراگم، مخزن سربار، توربو و منیفولد خروجی آب سرد است .  TWD1643GE یک موتور دو سرعته – ۵۰ هرتز / ۱۵۰۰ دور در دقیقه و ۶۰ هرتز / ۱۸۰۰ دور در دقیقه – برای تولید برق اول و آماده به کار است.

سیستم کنترل الکترونیکی

این موتور مجهز به EMS (سیستم مدیریت موتور)، یک سیستم پردازش الکترونیکی کنترل شده است که بهینه سازی عملکرد موتور است. همچنین شامل امکانات پیشرفته برای تشخیص و ردیابی خطا است. دیزل ژنراتور TWD1643GE یک موتور بسیار قدرتمند با کار آمدی بالا و استفاده متداوم برای مدت زمان طولانی یک موتور دیزلی بسیار مقاوم می باشد.طراحی عالی و موتور مستحکم این اطمینان را به مصرف کننده می دهد تا با این دستگاه کاملا اعتماد داشته باشد. می توانید برای مدت طولانی استفاده کنید دوام و قدرت میلنگ و سیلندر این امکان را خواهد داد تا سیستم بطور مداوم برای زمان زیادی روشن بماند. قابلیت تعویض سیلندر و سوپاپ های نیز ار دیگر مزیت های این دیزل ژنراتور ولوو می باشد که به طول عمر آن می افزاید.

مصرف سوخت و تعمیر و نگهداری

سیستم پیشرفته، تزریق با تکنولوژی بالا و سیستم شارژ بسیار کارآمد ، موجب احتراق کارآمد و مصرف سوخت کم می شود. خدمات و نگهداری دیزل ژنراتور TWD1643GE به دلیل طراحی پیشرفته و دقیق بسیار آسان است و خدمات پس از فروش نیز به آسانی در دسترس می باشد.

مطالعه ...  دیزل ژنراتور ولوو TWD1644GE

ویژگی های دیزل ژنراتور ولوو TWD1643GE

  • دارای سیستم کنترل الکترونیکی توربو
  • قدرت بالای موتور
  • سیستم خنک کننده با راندمان کم
  • پذیرش بار بسیار عالی
  • انژکتور های الکترونیکی با فشار بالا
  • لوک سیلندر ریخته گری
  • تراکم قدرت بالا

جهت کسب اطلاع از قیمت روز و دقیق انواع دیزل ژنراتور ولوو و سایر برند ها می توانید با کارشناسان ما در صنعت فا تماس بگیرید .

دیزل ژنراتور